KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275168
nr 1227 5168
Stig Thiderman (1920-1973), Signerad. Olja på pannå, 58x45
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:17:39
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
1.000 kr
6
1.000 kr